iauctb.ac.ir
اخبار و رویداد ها
» بازدید دکتر شیرازی رئیس هیئت فوتبال استان تهران از دانشکده
دکتر شیرازی رئیس هیئت فوتبال استان تهران هفته گذشته از دانشکده دیدار کرد...
» اطلاعیه مهم
مسئولین دانشکده در نظر دارند مشکلات دانشجویی ، آموزشی وپژوهشی دانشجویان را پیگیری نمایند...
» ارتقاء علمی آقای دکتر مقصود پیری
آقای دکتر مقصود پیری عضو هیئت علمی گروه فیزیولوژی ورزشی دانشکده ، به مرتبه علمی دانشیاری نائل گردیدند.
» کسب مقام در مسابقات بین المللی کاراته
در مسابقات بین المللی کاراته که از تاریخ 26آذر تا 6 دی ماه در مالزی برگزار شد ، تیم شیتوریو کاراته ایران موفق به کسب 9 مدال گردید. در این مسابقات عرفان شهبازیان دانشجوی دوره کارشناسی این دانشکده در بخش کومیته انفرادی مقام سوم را کسب کرد...
» برگزاری کارگاه آموزشی در دانشکده
کارگاه آموزشی با عنوان « آشنایی و استعدادیابی دررشته ورزشی دراگون بوت» از سوی انجمن دراگون بوت ایران و با حضور نمایندگان این انجمن از جمله مهدی سرشار رئیس کمیته استعدادیابی این انجمن و از دانشجویان کارشناسی ارشد این دانشکده ، روز شنبه اول دی ماه در سالن اجتماعات برگزار شد.
» سخنرانی دکتر پیری
سخنرانی دکتر مقصود پیری عضو هیئت علمی دانشکده با عنوان «بررسی علل و شیوع آسیب های ورزشی و راهکارهای پیشگیری و درمان» در روز 27 آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده و با حضور اساتید و دانشجویان برگزار گردید.
» سخنرانی دکتر حاجی انزهایی
سخنرانی دکتر زهرا حاجی انزهایی عضو هیئت علمی دانشکده با عنوان « ارتباط مربیگری با انگیزش بازیکنان» در روز 27 آذر ماه در سالن اجتماعات دانشکده و با حضور اساتید و دانشجویان برگزار شد.
» سخنرانی دکتر نیک آئین
سخنرانی دکتر زینت نیک آئین عضو هیئت علمی دانشکده در روز 26 آذرماه با عنوان « جامعه شناسی ورزشی» در سالن اجتماعات دانشکده و با حضور اساتید و دانشجویان برگزار شد.
» سخنرانی دکتر آدربایجانی
سخنرانی دکتر محمد علی آذربایجانی عضو هیئت علمی دانشکده در روز 25 آذرماه با عنوان « گیاهان دارویی مورد استفاده در کنترل ریسک فاکتورهای دیابت همراه با فعالیت بدنی » در سالن اجتماعات دانشکده با حضور دانشجویان واساتید برگزارشد.
» سخنرانی عضو هیئت علمی
سخنرانی دکتر محمدرضا اسمعیلی از اساتید هیئت علمی دانشکده، تحت عنوان « مدلهای برنامه ریزی درسی و تربیت بدنی در ایران » در روز یکشنبه 24 آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده برگزار شد .