آرشیو اخبار

اطلاعیه

به اطلاع همکاران و دانشجویان گرامی می رساند روزهای دوشنبه و سه شنبه این هفته ( ۲۷ و ۲۸ دی ماه ) فعالیتهای اداری و آموزشی دانشکده مانند سابق راس ساعت ۷/۳۰ صبح آغاز می شود .

ادامه مطلب

الویت های پژوهشی معاونت ورزشی دانشگاه

محمد دادگان معاونت محترم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای توسعه ورزش دانشگاه و بر اساس نیازهای موجود، طی بخشنامه ای الویت های پژوهشی را برشمردند . از این پس دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا می توانند با انتخاب هر یک از این موارد به عنوان پایان نامه یا رساله از حمایت های مادی و معنوی این معاونت بهره مند شوند ...

ادامه مطلب

اطلاعیه «مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان علمی»

کارگاههای تخصصی «مرکزهم اندیشی استادان و نخبگان علمی» با عناوین جدید در فاصله دو ترم برگزار می گردد. اعضای محترم هیئت علمی جهت ثبت نام می توانند به سایت مرکز هم اندیشی به آدرس http://consultation.iauctb.ac.ir مراجعه نمایند.

ادامه مطلب

ارائه دستاوردها ، نوآوری ها و اختراعات به معاونت پژوهشی

بر اساس مصوبه پنجمین نشست هماهنگی و پایش امور استانها به منظور حمایت از تولیدات دانشگاهی ،دانشجویان و اساتید می توانند اطلاعات، بروشورو نمونه دستاوردهای علمی ، نو آوری ها و اختراعات قابل عرضه و قابل فروش خود را به معاونت پژوهشی ارائه نمایند .

ادامه مطلب

پنجمین جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد اسلامی

با توجه به برگزاری پنجمین «جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد اسلامی » همراه با هفتمین «جشنواره رویش بنیاد ملی نخبگان » دردانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، به اطلاع می رساند برگزیدگان این دوره از جشنواره ضمن استفاده از تسهیلات بدون آزمون در مقطع بالاتر ، از حمایت های معنوی بنیاد ملی نخبگان بهره مند خواهند شد...

ادامه مطلب