اخبار و رویدادها - آرشیو

کسب مقام در مسابقات بین المللی کاراته

در مسابقات بین المللی کاراته که از تاریخ ۲۶آذر تا ۶ دی ماه در مالزی برگزار شد ، تیم شیتوریو کاراته ایران موفق به کسب ۹ مدال گردید. در این مسابقات عرفان شهبازیان دانشجوی دوره کارشناسی این دانشکده در بخش کومیته انفرادی مقام سوم را کسب کرد...

ادامه مطلب

سخنرانی دکتر پیری

سخنرانی دکتر مقصود پیری عضو هیئت علمی دانشکده با عنوان «بررسی علل و شیوع آسیب های ورزشی و راهکارهای پیشگیری و درمان» در روز ۲۷ آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده و با حضور اساتید و دانشجویان برگزار گردید.

ادامه مطلب

سخنرانی دکتر حاجی انزهایی

سخنرانی دکتر زهرا حاجی انزهایی عضو هیئت علمی دانشکده با عنوان « ارتباط مربیگری با انگیزش بازیکنان» در روز ۲۷ آذر ماه در سالن اجتماعات دانشکده و با حضور اساتید و دانشجویان برگزار شد.

ادامه مطلب

سخنرانی دکتر نیک آئین

سخنرانی دکتر زینت نیک آئین عضو هیئت علمی دانشکده در روز ۲۶ آذرماه با عنوان « جامعه شناسی ورزشی» در سالن اجتماعات دانشکده و با حضور اساتید و دانشجویان برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری کارگاه آموزشی در دانشکده

کارگاه آموزشی با عنوان « آشنایی و استعدادیابی دررشته ورزشی دراگون بوت» از سوی انجمن دراگون بوت ایران و با حضور نمایندگان این انجمن از جمله مهدی سرشار رئیس کمیته استعدادیابی این انجمن و از دانشجویان کارشناسی ارشد این دانشکده ، روز شنبه اول دی ماه در سالن اجتماعات برگزار شد.

ادامه مطلب

سخنرانی دکتر آدربایجانی

سخنرانی دکتر محمد علی آذربایجانی عضو هیئت علمی دانشکده در روز ۲۵ آذرماه با عنوان « گیاهان دارویی مورد استفاده در کنترل ریسک فاکتورهای دیابت همراه با فعالیت بدنی » در سالن اجتماعات دانشکده با حضور دانشجویان واساتید برگزارشد.

ادامه مطلب