اخبار و رویدادها - آرشیو

تقدیر از دانشجو مهیار اسحاقی

آقای مهیار اسحاقی دانشجوی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی در مقطع کارشناسی ناپیوسته به دلیل پیگیری در ثبت گرایش های رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی در مقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشکده تربیت بدنی واحد تهران مرکزی از سوی ریاست دانشکده مورد تقدیر قرار گرفت...

ادامه مطلب

ارتقاء مرتبه علمی

ضمن تبریک به خانم دکتر گنجویی از اساتید عضو هیئت علمی این دانشکده، به اطلاع می رساند مرتبه علمی ایشان به دانشیاری ارتقاء پیدا کرد.

ادامه مطلب

برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی

شرکت « شریف پردازشگردانش ( سیناوب) » جهت آشنایی با نحوه نمایه سازی نشریات در نمایه های بین المللی اقدام به برگزاری کارگاههای آموزشی تخصصی ویژه سردبیران و مدیران مسئول نشریات علمی نموده است...

ادامه مطلب

کتابهای مرحع سال ۲۰۱۶ انتشارات Elsevier

امکان دسترسی به کتابهای مرحع سال ۲۰۱۶ انتشارات Elsevier برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در موضوعات شیمی ، بیومدیکال ، محیط زیست ، زمین شناسی ، علوم غذایی و علوم مواد فراهم گردیده است . متقاضیان برای اطلاع از چگونگی استفاده از این منابع به مدیر پژوهش دانشکده مراجعه نمایند.

ادامه مطلب

ثبت نام در جشنواره

برای شرکت در « جشنواره تولید نرم افزارهای موبایلی، نرم افزار و بازی های رایانه ای متکی بر ایده های خلاق ارتقای آگاهی های عمومی پیشگیرانه » علاقمندان پژوهشگر و دانشجویان جهت کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام به تارنمای جشنواره به نشانی www.scpd.irمراجعه فرمایند.

ادامه مطلب

شرکت در انجمن های علمی کشور

اعضای محترم هیئت علمی و دانشجویان مقاطع تحصیلت تکمیلی در صورت درخواست برای عضویت سالانه در انجمن های علمی می توانند جهت ارائه مدارک و پرداخت حق عضویت به معاونت پژوهشی دانشگاه مراجعه نمایند .

ادامه مطلب