اخبار و رویدادها - آرشیو

سخنرانی دکتر سجادی

به اطلاع می رساند سخنرانی آقای دکترسید حمید سجادی عضو هیئت علمی دانشکده در روز دوشنبه هجدهم مرداد ماه ۹۵ ساعت ۱۱صبح تحت عنوان « ورزش حرفه ای » در سالن اجتماعات دانشکده برگزار می گردد.

ادامه مطلب

کنگره بین المللی جندی شاپور

به آگاهی می رساند « کنگره بین المللی جندی شاپور » در دی ماه سال ۱۳۹۵ برگزار می گردد. علاقمندان پژوهشگر و دانشجویان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت www.gundi-shapur.ir مراجعه نمایند.

ادامه مطلب

معرفی دانشجویان مستعد برتر

درخصوص « معرفی دانشجویان برتر به بنیاد ملی نخبگان ریاست جمهوری » به اطلاع می رساند علاقه مندان پژوهشگر و دانشجویان جهت کسب اطلاعات دراین زمینه می توانند به وبسایت http://soraya.bmn.ir مراجعه نمایند.

ادامه مطلب

دو همایش

دو همایش ملی با عناوین « دومین همایش ملی پژوهش های مدیریت وعلوم انسانی در ایران » و « فراوری پتانسیل های ژئوپلتیکی توسعه در کرانه های اقیانوسی جنوب شرق ایران » برگزار می گردد....

ادامه مطلب

ازدواج دانشجویی

به اطلاع می رساند کانال تلگرام به نام « همسفر تا بهشت » به آدرس hamsafartabehesht@ و وبسایت www.ezdevaj.org در خصوص ازدواج دانشجویی راه اندازی گردیده است .

ادامه مطلب

قابل توجه دانشجویان محترم دکترا

به اطلاع می رساند پذیرش مقاله جهت دفاع از رساله دکترا ملزم به رعایت بخشنامه های مقالات مندرج در وبسایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی ( معاونت پژوهشی ) و یا وبسایت دانشکده تربیت بدنی(در بخش آیین نامه های پژوهش ) و با هماهنگی استاد راهنمای مربوطه می باشد...

ادامه مطلب