اخبار و رویدادها - آرشیو

قدردانی از برگزاری « سومین دوره پیشرفته مربی بدنساز »

به دنبال برگزاری موفقیت آمیز « سومین دوره پیشرفته مربی بدنساز » که از ۲۰ تا ۲۷ شهریور ۹۵ با حضور جمع کثیری از اساتید، مربیان ملی، قهرمانان ورزشی و دانشجویان برگزار گردید، جناب آقای دکتررضا قراخانلو ریاست محترم پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی ازهمکاری و مساعدت ریاست دانشکده و تمامی دست اندرکاران، تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

ادامه مطلب

برگزاری سومین دوره پیشرفته مربی بدنساز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی واحد تهران مرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار کرد: «پیرو تفاهم‌نامه همکاری واحد تهران مرکزی با پژوهشگاه علوم ورزشی و در راستای همکاری‌های متقابل، سومین دوره پیشرفته مربی بدنساز ویژه مربیان حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای با حضور مربیان بین المللی در این واحد دانشگاهی برگزار شد.»...

ادامه مطلب

تعطیلی کلاس های روز جمعه ۱۶ مهر ماه در مجتمع پیامبر اعظم(ص)

به اطلاع می رساند به منظور انجام بهینه سازی و رفع عیوب پست برق مستقر در مجتمع پیامبر اعظم ( ص) روز جمعه ۱۶ مهرماه، برق این مجتمع دانشگاهی قطع بوده و کلیه کلاسهای آموزشی دایر در سالن های ورزشی این مجتمع تعطیل می باشند.

ادامه مطلب

اولین همایش کاربرد علوم در تربیت بدنی و صنعت ورزش

اولین همایش «کاربرد علوم در تربیت بدنی و صنعت ورزش» ۶ آبان ماه در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی واحد مشهد برگزار می گردد. از پژوهشگران ، اساتید و علاقمندان جهت ارسال مقالات علمی در این همایش دعوت می شود ...

ادامه مطلب

پیام تبریک انتصاب

« همکار ارجمند جناب آقای پروفسور تجاری ، انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت نایب رئیس فدراسیون جودوی جمهوری اسلامی ایران، صمیمانه تبریک عرض نموده و موفقیت روز افزون شما را از درگاه حضرت حق خواهانیم. » - از طرف ریاست، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی .

ادامه مطلب

اطلاعیه

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته می رساند درسهای ذیل به دلیل نرسیدن به حد نصاب حذف گردیده است ...

ادامه مطلب