اخبار و رویدادها - آرشیو

اطلاعیه

به اطلاع دانشجویان دوره دکترا گروه علوم انسانی تربیت بدنی وعلوم ورزشی که درس امتحان جامع را انتخاب کرده اند می رساند، زمان امتحان جامع و مواد درسی آن به شرح زیر اعلام گردید :

ادامه مطلب

اطلاعیه

به اطلاع می رساند کلیه کلاس های درس آقای دکتر رفیعی امروز شنبه مورخ ۹۶/۱۲/۱۸ تشکیل نمی گردد. کلاسهای جبرانی متعاقبا اعلام خواهد شد .

ادامه مطلب

اطلاعیه

به اطلاع می رساند کلاس دزس "وصیت نامه امام" استاد آقای منوچهری روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۲/۱۶ ساعت ۱۳.۳۰ الی ۲۰.۱۵ تشکیل نمی گردد. کلاس جبرانی متعاقبا اعلام می گردد.

ادامه مطلب

اطلاعیه

به اطلاع می رساند کلاس درس "استعدادیابی در ورزش" استاد خانم طیاری روز سه شنبه مورخ ۹۶/۱۲/۱۵ ساععت ۱۱ الی ۱۸.۳۰ تشکیل نمی گردد. کلاس جبرانی متعاقبا اعلام می گردد.

ادامه مطلب

اطلاعیه

به اطلاع می رساند کلاس درس "بهداشت ورزش" استاد دکتر مهردادی روز دوشنبه ۹۶/۱۲/۱۴ از ساعت ۱۱ الی ۱۵ تشکیل نمی گردد. کلاس جبرانی متعاقبا اعلام می گردد.

ادامه مطلب

اطلاعیه

به اطلاع می رساند کلیه کلاسهای صبح و عصر روز های شنبه و یکشنبه مورخ ۵ و ۶ اسفند که در سالن شماره ۱ تشکیل می شود و نیز کلیه کلاسهای صبح و عصر روز سه شنبه ۸ اسفند که در سالن شماره ۲ تشکیل می گردد، به علت برگزاری مسابقات تعطیل می باشد.

ادامه مطلب